הכל התחיל מבקשה תמימה של ילדתי הקטנה והמתוקה: "אמא אני רוצה לפגוש את דודידו!" (מערוץ הופ). ואני, כמו אמא טובה עניתי לה בבטחון: "אל תדאגי יפה שלי, אמא תפגיש אותך עם דודידו!".בתקופה זו עבדתי כמנהלת שיווק במכללה האקדמית "כנרת", לאחר שנה של עבודה שמתי לב כי בעת תכנון פרוייקטים והפקות של המכללה אני בהיי מטורף ועובדת במלוא המרץ עם אש בעיניים בעוד שבעבודה השגרתית ובישיבות המנהלים הרבות אני מוצאת עצמי מנמנמת בשעמום.

 

באותו יום בער בי משהו פנימי עמוק והחלטתי להביא את הופ לעמק הירדן ולהפגיש  את בתי עם דודידו, כך נולד האירוע הראשון שהפקתי בחיי "הופ בחוף צמח".עזבתי את המכללה וגייסתי להפקה את המועצה האזורית שמימנה את האירוע, את החברים מערוץ  הופ ועוד מספר מפעילי אטרקציות שיצרו יחד יום כיף מדהים חינמי וכייפי למשפחות עמק הירדן שהפך את הילדה שלי וילדים רבים אחרים למאושרים ומלאי סיפוק-חלום קטן שהתגשם בגדול.

 

לאחר ההצלחה בצמח החלטתי להגשים חלום ישן שלי – להפיק אירוע ענק בהיכל נוקייה!, בסעודת אירוח אצל קרובים שדברו על הפקת ענק בנוקייה הצעתי את עצמי לניהול ההפקה הבינלאומית ושוב הגשמתי חלום שרבים וגדולים ממני עדיין מצפים להגשמתו. זו היתה הצלחה הפקתית מסחררת ואני הבנתי שאי אפשר להגיע לפסגת ההר ברגע אחד ויש צורך בטיפוס לפסגה שכרוך בעבודה קשה והתנסות.  חשיבה , יצירתיות, תכנון מדויק ועבודה מהלב. כך בעצם הקמתי את "מירית הפקות".לקחתי על עצמי הפקת כל אירוע – מכנסים של 50 איש ועד כנסי ענק בינלאומיים לאלפי משתתפים, מופעים, וועידות, ביתני חברות ישראליות לתערוכות ענק בחו"ל, פסטיבלים, אירועי יח"צ וקד"מ, השקות ושיווק, גיוס חסויות והפקות גדולות ומורכבות .הניסיון שלי היום , מסתכם בלמעלה מ 900 הפקות , ב- 3 יבשות ועבודה עם למעלה מ 100 לקוחות מכל התחומים. אני מפיקה את האירוע מA עד Z – משלב התכנון הראשוני והסקיצות ועד לכיבוי האורות שבסיומו.

 

מבין לקוחותי ניתן למנות חברות נדל"ן, עיריות, משרדי ממשלה, יבואני רכב, מוסדות אקדמיים, מוסדות לימוד, מלכרי"ם וחברות השקעות בינלאומיות.

 

כל אירוע הוא עולם מלא- בין אם מדובר באירוע השקה מפואר ובין אם באירוע נדל"ן פשוט, הפקה ארצית שכולם מדברים עליו או ביתן בתערוכה קטנה– כל הפקה מרגשת ומאתגרת אותי בכל פעם מחדש ואני אוהבת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר בשיתוף פעולה מלא של צוות המקצוענים המנצח שמלווה אותי בשנים האחרונות.כל אחד יכול להיות מפיק ולתאם זמני הגעת ספקים , אצלינו עושים זאת בדרך חשיבה אחרת , תוך שקיפות מלאה מול הלקוח ומפיק טוב הוא מפיק שיודע לטפל בכל מה שצריך גם בזמני לחץ הכוללים לפעמים שינויים של הרגע האחרון . המוטו שלנו : אם הגיעו לירח וחזרו – הכל אפשרי . אצלינו הכל אפשרי . 

 

איפה שיש אהבה יש הכל

אני אוהבת את מה שאני עושה ובטוחה שגם אתם תאהבו את הדרך המיוחדת והרגועה והמלאה יצירתיות, אדרנלין וסיפוק מהנה בה אני עובדת ובעיקר את התוצאה המושלמת.

 

מירית צ'רנילוב- עיצוב והפקת אירועים - בדרך חשיבה אחרת !

 

About

שלח

Thank You!

The form has been successfully sent.

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

השאר פרטים ונשתדל לחזור בהקדם

 

"אני אוהבת את מה שאני עושה ובטוחה שגם אתם תאהבו את הדרך המיוחדת והרגועה והמלאה יצירתיות, אדרנלין וסיפוק מהנה בה אני עובדת ובעיקר את התוצאה המושלמת.

 

מירית צ'רנילוב- עיצוב והפקת אירועים - בדרך חשיבה אחרת!

 

נייד:052-2448778

פקס:072-3156346

מייל: miritz@012.net.il‏

בקרו אותנו ב: